Виконуємо професійно

Чистка дахів від снігу

Швидко, акуратно, безпечно очистимо дах ваших приміщень від снігу та бурульок!

В зимовий період заметіль та снігопад додає часто чималих складнощів як власникам та мешканцям будинків так і адміністрації міста вцілому. Кожен з нас стикався з транспортним коллапсом після снігопадів, та всі ми чули про падіння снігових брил та бурульок, які інколи призводили до трагічних наслідків.  Наша команда надає професійні послуги з прибирання снігу та бурульок з дахів.

Для чого чистити дах від снігу?

  • Якщо вчасно не почистити сніг, то дах може протекти. Так-так, часто саме сніг є причиною того, що дах тече, оскільки снігові масси щільно прилягають до конструкцій на даху і під час танення снігу воді достатньо найменшої шпаринки для протікання.
  • В період потепління можливі зсуви снігу з усіма наслідками. Часто на даху збираються величезні кучугури снігу, вага яких може досягати декількох тонн! І коли наступає відлига, ці кучугури з’їжджають донизу, ламаючи та вивертаючи все на своєму шляху. Інколи не рятують навіть якісні снігоутримувачі. При тому слід пам’ятати, що в деяких випадках відповідальність за наслідки несуть мешканці будинку, з якого впали сніг чи бурульки.
  • Збільшиться наростання бурульок. З під кучугур на даху сочиться вода, яка потім успішно перетворюється на декількасот кілограмові бурульки, падіння яких несе за собою непередбачувані наслідки.
  • Збільшиться навантаження на дах. Також, коли на даху лежить декілька тонн зайвої ваги – це може повпливати на несучі елементи даху (особливо це стосується старих будинків в центрі міста, де каркас даху часто є в незадовільному стані.

Тому, причини для чистки даху від снігу є очевидні, але сам процес очищення даху в зимовий період вимагає дотримання певних вимог, недотримання яких може мати серйозні наслідки.  

Особливості чистки даху зимою:

  • Виконання робіт з підвищенною небезпекою. Тому вони мають проводитись виключно професіоналами, з відповідним спорядженням та інструментом. В зворотньому випадку цілком не виключена як загибіль або каліцтво самого робітника, так і псування майна, як замовника, так і оточуючих (сусідів, перехожих, тощо)
  • Наслідки для оточуючих при проведенні робіт. Оскільки роботи з очистки даху від снігу включають скидання снігу та бурульок, то потрібно вжити всіх заходів безпеки для збереження як життя і здоров’я громадян, так і їх майна. Наприклад, інколи роботи проводяться з перекриттям вулиці, або в нічний час.

У нас ви можете замовити професійні послуги з очищення вашого даху від снігу та бурульок.

Якщо у вас виникли додаткові питання то

Ви можете подзвонити і отримати безкоштовну консультацію